Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem młodych lekarzy, którzy, tak jak Wy teraz, na pewnym etapie swojej kariery trafili do pracy w POZach i NPLach. Doskonale wiemy, jak ciężko jest przygotować się do pracy w tych miejscach, a teoretyczna wiedza zdobyta na studiach okazuje się w życiu niewystarczająca.

Naszą misją jest pomóc i dodać Wam otuchy przed wejściem na pierwszą linię ognia, przekazując bazę podstawowych informacji, niezbędnych aby w konfrontacji sam na sam z pacjentem poczuć się pewnie.

Oferujemy profesjonalne i praktyczne szkolenia w formie e-learningu oraz kursów stacjonarnych. Dostarczamy naszym Kursantom praktyczną wiedzę oraz umiejętności, a nasi kompetentni prelegenci dzielą się doświadczeniami. Stawiamy przede wszystkim na jakość dostarczalnych przez nas kursów oraz wiedzę opartą o najnowsze wyczyczne. Łączie zaufało nam ponad tysiąc lekarzy – zaufaj i Ty!

Nasi prowadzący

Wykształceni na uniwersytetach, sprawdzeni w praktyce.
To właśnie oni podzielą się z Tobą wiedzą i doświadczeniem

lek. JAKUB RZEŹNIK

Specjalista medycyny rodzinnej
Specjalista pediatrii
kurs "Dorośli w POZ"

– specjalista medycyny rodzinnej, pediatra z 30-letnim doświadczeniem zawodowym, dodatkowo posiada jednocześnie uprawnienia lekarza medycyny sportowej i medycyny podróży
– przez 5 lat (2005-2010) zdobywał doświadczenie w pracy w brytyjskiej służbie zdrowia (NHS)
– od 7 lat stale współpracuje z Katedrą Medycyny Rodzinnej UM w Poznaniu (zajęcia dydaktyczne ze studentami, stażystami, rezydentami)
– Twórca Centrum Medycznego w Wieleniu
– Zdobywca tytułu dla najlepszego lekarza rodzinnego w Wielkopolsce w plebiscycie organizowanym przez Głos Wielkopolski „Eskulap 2014”
– Certyfikat Kursu Leonardo EURACAT – Szkolenie dla nauczycieli Medycyny Rodzinnej – poziom 1
– Certyfikat Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii
– Członek Kolegium Lekarzy Rodzinnych
– Członek rady programowej UM w Poznaniu
– Członek Wydziałowego Zespołu Doskonalenia i Zapewnienia Jakości Kształcenia

W swojej codziennej praktyce lekarskiej łączy bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy jako lekarz medycyny rodzinnej z nowoczesnym podejściem do telemedycyny.

Regularne zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Rzeszowie sprawiają, że potrafi w sposób zrozumiały i zwięzły omówić najtrudniejsze zagadnienia medyczne oraz rozwiać wszelkie wątpliwości słuchaczy.

Jako specjalista medycyny rodzinnej świetnie czuje się w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi, co czyni go lekarzem prowadzącym całe pokolenia- seniorów, młodych rodziców oraz ich najmniejszych pociech. 

lek. Piotr Mierzwa

specjalista medycyny rodzinnej
Kurs "Pediatria w POZ"

337027322_1437778353293160_4100561681917521267_n
lek. Magdalena Bodziany

kurs "CIĘŻARNA w POZ"

Pasjonatka medycyny rodzinnej.

Swoje wielokierunkowe podejście do problemów zdrowotnych pacjentów zawdzięcza różnorodnym doświadczeniom zawodowym – dotychczas zdobywała je pracując nie tylko w POZ, ale również jako lekarka w hospicjum domowym, lekarka ogólna w zakładzie karnym, a także lekarka orzekająca w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Szczególną sympatią darzy opiekę nad najmłodszymi pacjentami, a także mamami w ciąży i w okresie laktacji. Ukończyła lekarski kurs doskonalący „problemy w laktacji” i przystępuje do egzaminów na Certyfikowanego Doradcę Laktacyjnego.

W codziennej pracy największą uwagę poświęca profilaktyce i edukacji pacjenta. Wierzy, że dzięki dobrej współpracy terapeutycznej osiągać można nie tylko świetne efekty lecznicze, ale i znakomity komfort pracy.

Dołącz do nas

Już dziś zapisz się na kurs i dołącz do naszej społeczności!

Our advantages

The things that make us special

IDEAS AND CONCEPTS​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​

DESIGNS & INTERFACES​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​

HIGHLY CUSTOMIZABLE​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​

EASY TO USE​

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. ​